Elektrické užitkové vozidlo E-MIL PAKO

SYMBOL: ANJ3000GY1

E-MIL KIPRO ELEKTRICKÉ AUTO SKLÁPĚČKA

Tříkolové elektrické vozidlo s dynamickým motorem o výkonu 3 kW s nosností 300 kg

MOŽNOST JÍZDY BEZ OPRÁVNĚNÍ!

ELEKTRICKÉ VOZIDLO E-MIL KIPRO: – JE EKONOMICKÉ náklady na jízdu 100 km jsou asi 25-35 KČ

– NABÍJENÍ SE PROVÁDÍ Z DOMÁCÍ ELEKTRICKÉ ZÁSUVKY nemusíte se bát, že ve vašem městě není profesionální nabíjecí stanice. Naše vozy se nabíjejí jednou nabíječkou do domácí elektrické zásuvky a doba nabíjení je cca 8 hodin.

– JE BOHATĚ VYBAVEN couvací kamera, rádio s MP3, LED světla, ostřikovač a stěrač

– JE VHODNÝ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM E-MIL TRIO, E-MIL PAKO a E-MIL KIPRO mají řídítka na motorku, takže jsou ideální pro lidi, kteří mají zdravotní problémy s nohama.

– MŮŽE SE POHYBOVAT NA VEŘEJNÝCH KOMUNIKACÍCH Vozidlo je plně schváleno pro jízdu na veřejných komunikacích.

– MOŽNÉ ŘÍZENÍ BEZ ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU K řízení vozu E-MIL KIPRO není vyžadován řidičský průkaz pro osoby narozené před rokem 1995. Osoby narozené po roce 1995 by měly mít řidičský průkaz min. Roh. AM nebo vyšší. K řízení E-MIL QUATTRO potřebujete řidičský průkaz min. Roh. AM nebo vyšší

– MOŽNOST ŘÍZENÍ OD 14 LET. Teenageři, kteří chtějí řídit elektromobil E-MIL KIPRO, by měli mít řidičský průkaz skupiny AM nebo vyšší.


Multifunkční E-MIL KIPRO bude použit v:

– ÚKLIDOVÉ PRÁCE E-MIL PAKO má nákladový prostor s nosností až 300 kg. Box má otevírací dvířka na boku. E-MIL PAKO je ideální pro přepravu listí, pytlů na odpadky, nářadí, přepravek na ovoce a zeleninu. Stojí za zmínku, že během jedné cesty můžete přepravit velké množství nákladu;

– MÁ PRAKTICKÉ ZAMYKATELNÉ BALENÍ! E-MIL PAKO má uzavřený BOX obal s nosností až 300 kg. Stěny tloušťky 40 mm jsou plechové, vyplněné polyuretanovou pěnou. Konstrukce vyztužená hliníkovými úhelníky. Boční dveře se otevírají dokořán bezpečnostním zámkem s klíčem. Celá je nastříkána práškovou barvou.

– PŘEPRAVA V ZALESNĚNÝCH OBLASTÍCH Naše vozy mají 100% elektrický motor, takže neprodukují výfukové plyny. Postarejte se s námi o čistý vzduch ve svém okolí!

– MĚSTSKÉ PARKY  Malá velikost sklápěče E-MIL KIPRO usnadňuje pohyb po úzkých uličkách parků

– MOŽNOST ZŘÍZENÍ CHLADÍCÍ JEDNOTKY Je možné instalovat chladicí jednotku, která umožní přepravu předmětů při nízkých teplotách, např. ovoce, zeleniny, mléčných výrobků.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

POŽADOVANÁ OPRÁVNĚNÍ: K řízení vozu E-MIL KIPRO není vyžadován řidičský průkaz pro osoby narozené před rokem 1995. Osoby narozené po roce 1995 by měly mít řidičský průkaz min. Roh. AM nebo vyšší. Řidičský průkaz AM lze získat ve věku 14 let.

Rozměry: celý vůz

vnější nákladový prostor

vnitřní nákladový prostor

dveře nákladového prostoru

282 x 115 x 160 cm

130 x 115 x 113 cm

121 x 101 x 108 cm

97 x 96 xm

Rozvor: 1000 mm
Rozchod kol: 1850 mm
Vůle: 220 mm
Maximální nosnost: 300 kg
Vlastní hmotnost: 330 kg
Maximální rychlost: 45 KM/H
Brzdový systém: Hydraulické kotoučové
Brzdy: Brzdová páčka, ruční brzda
Osvětlení: LED
Rozměry kol: Přední:130/60 R13; Zadní: 135/70 R12
Druh řízení: Motocyklová řidítka
Množství osob: Jednoosobový
Akumulátory: 72V 45AH
Maximální dojezd: 60 KM
Normální výkon motoru: 3 kW
Maximální výkon motoru: 6 kW
 CENA: 198550,- bez DPH